Udało Ci się zapisać na webinar.

Jestem potwornie wdzięczny, że postanowiłeś odmienić swoje życie, dlatego przygotowałem dla Ciebie coś SPECJALNEGO!

Zbuduj mentalność zwycięzcy w NETWORK MARKETINGU, dzięki któremu osiągniesz sukces o jakim od ZAWSZE marzysz.

Chcesz dołączyć już teraz?

Popraw swoje życie zaczynając od wewnątrz.

To właśnie wewnątrz Ciebie, są te wszystkie przekonania i schematy, które skutecznie blokują Cię przed osiąganiem sukcesu.
Schematy wyciągnięte z dzieciństwa, kiedy brakowało pieniędzy, kiedy dookoła wszyscy mówili, że wszyscy bogaci, to złodzieje, albo przekonania wyciągnięte ze szkoły, że jesteś do niczego, że niczego nie osiągniesz.

Teraz cały czas te przekonania i schematy blokują Ciebie i Twój sukces.

Jednak da się to zmienić… naprawić, a ja Ci w tym pomogę, tak jak pomogłem już setkom Networkerów pozbyć się tych blokad i uwolniłem ich pełen potencjał, dzięki czemu ich wyniki są naprawdę niesamowite.

Ja będę Cię uczył...

Ja, czyli Wojtek Rubin

Od 2020 roku mianuję profesję Niezależnego Trenera i Mentora Duchowego Nowoczesnego Network Marketingu.  

Jestem współtwórcą oraz współwłaścicielem projektu Sieciowisko.pl – nowoczesnej agencji marketingowo-szkoleniowej dedykowanej stricte dla całej branży Network Marketingu. 

W połowie 2022 roku byłem współorganizatorem  pierwszego, historycznego eventu stacjonarnego, który zrzeszał 200 Networkerów działających online z wielu różnych firm. 

Jestem współautorem książki „Nowoczesny Networker”, która przez tysiące Networkerów w tym kraju w zaledwie miesiąc została okrzyknięta „Biblią Nowoczesnego Network Marketingu” oraz autorem Biblii nowoczesnej komunikacji w Networku, książki „Komunikacjz z serca do serca”.  

Oprócz tego stworzyłem w swojej karierze kilkanaście kursów on-line, e-booków oraz programów szkoleniowych dedykowanych dla Networkerów działających online. 

Edukuję jak w erze cyfrowej budować swój Network oraz markę osobistą w profesjonalny, nowoczesny i bardzo zyskowny sposób.

 Dzięki metodom, których uczę, moi dotychczasowi Klienci pozyskali do swoich struktur +5000 Partnerów Biznesowych oraz tysiące konsumentów, co przekłada się na kilkanaście milionów złotych wygenerowanej sprzedaży.

To szkolenie nie trwa dziesiątek godzin,
bo nie musi...

Bo wartość, którą się z Tobą podzielę, jest czymś co odmieniło nie tylko życie moich podopiecznych, ale także moje własne. Praktyki duchowo mentalne, dzięki którym przez ostatnie 6 miesięcy wskoczyłem o 60 poziomów wyżej.

Mimo, że byłem PRZEKONANY, że na to nie zasługuję i mimo innych blokad, jestem w miejscu o którym „Ja” sprzed roku mógł tylko pomarzyć.

Dzisiaj, jestem pełen pozytywnej energii i chcę, żebyś Ty też poczuł ode mnie pozytywne wibracje.

Ba, jestem przekonany, że energia, którą włożyłem w To szkolenie zadziała także na Ciebie i sprawi, że TY TAKŻE ODMIENISZ SWOJE ZAROBKI, BIZNES I SWOJE ŻYCIE!

Wiem, że chcesz coś zmienić i wiem, że Ja mogę Ci w tym pomóc. Jednak, ostatnie słowo należy do Ciebie...

Cena normalna

777 pln

Cena DLA CIEBIE, bo jestem Ci wdzięczny

49pln

Czy jesteś gotowy na nowe, lepsze życie?