Cześć! Nazywam się Wojciech Rubin

Od 2020 roku mianuję profesję Niezależnego Mentora oraz Pioniera Nowoczesnego Network Marketingu. W połowie 2022 roku byłem współorganizatorem pierwszego, historycznego eventu stacjonarnego, który zrzeszał 200 Networkerów działających online z wielu różnych firm oraz drugiego takiego wydarzenia w październiku 2022 roku podczas którego miała premiera mojej książki „Komunikacja z Serca do Serca”, czyli biblii nowoczesnej komunikacji rekrutacyjno-sprzedażowej w tym biznesie, , która zapewnia najlepsze techniki do skutecznego finalizowania rozmów biznesowych oraz sprzedażowych.

Dokładny opis książki i możliwość zakupu znajdziesz w odnośniku poniżej:

„Komunikacja z Serca do Serca”

Poznajmy się!

Oprócz tego stworzyłem w swojej karierze kilkanaście kursów on-line, e-booków oraz programów szkoleniowych dedykowanych dla Networkerów działających online. Edukuję jak w erze cyfrowej budować swój Network oraz markę osobistą w profesjonalny, nowoczesny i bardzo zyskowny sposób.

Dzięki metodom, których uczę, moi dotychczasowi Klienci pozyskali do swoich struktur +5000 Partnerów Biznesowych oraz tysiące konsumentów, co przekłada się na kilkanaście milionów złotych wygenerowanej sprzedaży.

Specjalizuję się głównie w budowaniu marki osobistej w Social Media, pozyskiwaniu kontaktów, układaniu strategii treści, skutecznej komunikacji sprzedażowej oraz przepracowywaniu oraz uwalnianiu wszelkich blokad mentalnych, które powodują to, że Networkerzy nie zarabiają tyle pieniędzy ile naprawdę chcą. Metody, których używam są poparte praktyką oraz badaniami naukowymi.

Jeśli czujesz, że Twój potencjał jest blokowany przez wewnętrzne blokady Twojego umysłu oraz brak konkretnej strategii działań w Social Media to wiedz, że w 100% wiem jak Ci pomóc. Poświęciłem ponad 5 lat na rozwój w tym kierunku, aby poznać specjalistyczną wiedzę oraz techniki, które pomogły już tysiącom Networkerów zarabiać więcej pieniędzy i robić to ze znacznie większą lekkością.

Zobacz co mówią o mnie Klienci:

Anita Gajda – Bardzo Silna i Nowoczesna Networkerka, Liderka oraz Managerka w firmie Forever Living Products. Twórczyni Zespołu „Rewolucja w sieci”, oraz dumna „Aloesowa Petarda” oraz zaprzyjaźniona Klientka oraz Promotorka, która z dumą stosuje metody mojega autorstwa. W 4 miesięcznej współpracy 1vs1 z Anitą osiągnęliśmy Jej wzrost zarobków w Networku z kwoty rzędu 6000zł, na 20000zł, co daje wzrost zarobków Anity podczas Naszej współpracy aż rzędu 233,3% w górę! Ogromne brawa i gratulacje dla Nas Anita! Od zawsze tworzyliśmy bardzo zgrany team! 🤝😍  Przykład Anity jest jednym z najlepszych dowodów na całej scenie polskiego Networku, że w tym biznesie można zarabiać bardzo duże pieniądz będą w 100% Osobą w pełni pomocną, autentyczną i przede wszystkim w na maksa wyluzowaną co przekłada się na Jej świetne efekty osobiste jak i Zespołowe

Aneta Pluta – Silna Nowoczesna Networkerka oraz Liderka w firmie Forever, fascynatka rozwoju duchowego oraz autorka workbooka dla Networku o planowaniu. Aneta jest Moją Dumną Klientką. Aneta po jednym z eventów nagrała do mnie wiadomość mówiąc: „Wojtek, ten event rozwalił mi mózg – mega pozytywnie, moje życie już nigdy nie będzie takie samo”.

Wprowadziłem Anetę w rozwój duchowy przez co stałem się Jej mentorem w tej kwestii dzięki czemu Jej pewność siebie oraz termostat finansowy bardzo mocno poszły w górę co oczywiście przełożyło się na jej mocny wzrost zarobków.

Ewa Wiśniowska: Pani E-Przedsiębiorca, Content Kreatorka oraz Moja Osobista Asystentka. Nasza historia współpracy z Ewą zaczęła się już 2020 roku podczas organizowanego przeze mnie „28 dni przed kamerą”, którego Ewa była czynną uczestniczką. Następnie nasze drogi cały czas się krzyżowały, gdyż Ewa uznała mnie w swoim sercu jako Jej internetowego Mentora oraz Trenera. Jest dumną i zaszczytną kursantką oraz absolwentką moich szkoleń, książek oraz wielu produktów mojego autorstwa. Ewa zarobiła swoje pierwsze większe pieniądze w Internecie dzięki Mojej Osobie. W połowie 2022r. podjąłem współpracę z Ewą przy tworzeniu Contentu dla moich cudownych Klientek. Ewa wywiązywała się ze swoich usług na najwyższym poziomie dbając o każdy detal co mnie tylko utwierdziło, że jest świetna w tym co robi. Dlatego też stała się moją oficjalną asystentką, która ma również przeogromne przyzwolenie oraz pomoc w tworzeniu wspólnych rzeczy oraz prywatnych. Wszystkie produkty oraz usługi Ewy znajdziecie u niej na Instagramie. Znajdziecie ją tam jako agentkawsieci.

Izabela Felska-Narewska: Dojrzała i Nowoczesna Networkerka w firmie FM tworząca team o nazwie: „mahorateam” oraz Uduchowiona Kobieta o wielkim sercu. Izabela korzystała z konsultacji VIP o kwocie 5000PLN, którą podzieliliśmy na II części.

Izabela podczas obu spotkań dokonywała tzw. przeskoku kwantowego, który powodował iż dostrajała się już podświadomie do nowej wersji rzeczywistości w swoim życiu, pozbywając się między innymi programów o poczuciu wstydu wyniesionych z przeszłości. Iza na zawsze będzie moją przełomową Klientką w historii, ponieważ dzięki Niej uwierzyłem, że moja wiedza oraz umiejętności są warte każdych pieniędzy, ponieważ uwolniłem jej kilka traum i ogromnych tzw. „demonów” z przeszłości poprzez 2 rozmowy trwające 30min oraz zarekomendowanie odpowiednich technik, które Izabela sumiennie wdrożyła i dzięki temu zebrała i zbiera nadal cudowne plony w postaci coraz większej sprzedaży oraz zarobków.